Hej! Nazywam się Joanna Klimaszewska

i jestem Insta Coachem

Pomogę Ci wykorzystać Insta story do sprzedaży Twoich produktów i usług, a także do budowania Twojej marki osobistej. Dzięki mojemu wsparciu zwiększysz zasięg i zbudujesz zaangażowaną społeczność na Instagramie.

Opowiadanie historii powstania produktu lub usługi to bardzo skuteczna technika marketingowa (ang. Storytelling), której Cię nauczę! Instagram tworzy idealne warunki do wzbudzania pozytywnych emocji, kreowania historii i komunikacji z grupą odbiorców każdego dnia, chyba nie chcesz pozostać w tyle? 

Jak pracuję?

W pracy indywidualnej zapewniam wsparcie strategiczne, kreatywne, techniczne i organizacyjne. Przekazuję wiedzę i inspirację oraz jestem mentorem na wielu horyzontach. Pomagam tworzyć wyjątkowe wideo oraz uczę skutecznych Reels.

 

Jak mogę Ci pomóc?

Z moją pomocą, wokół swojego produktu lub usługi, zbudujesz historię, która wzbudza pozytywne emocje.

Sprawdź w moim sklepie formy współpracy i produkty do pracy indywidualnej lub napisz do mnie, czego potrzebujesz. Pomogę dopasować działania do Twoich potrzeb.

Nauczysz się ze mną jak

Tworzyć interesujące treści

Obrazować Twój przekaz

Tworzyć wideo

i

Planować Stories

Angażować publikę

Budować zaufanie

Kim jest @story.trenerka?

Psycholożka, trenerka, tancerka, mama i żona – to tylko kilka z wielu określeń, którymi mogłabym siebie przedstawić. Jestem kreatywną duszą i żyję w zgodzie ze sobą. Wsparcie i edukacja to temat przewodni w mojej ścieżce zawodowej. Przeszłam drogę od prowadzenia warsztatów psychoedukacyjnych, poprzez stanowisko koordynatora projektów edukacyjnych, do Certyfikatu Trenera w Edukacji Dorosłych.

Niedługo po zakończeniu studiów, wyjechałam do Austrii, gdzie odnalazłam swój dom i założyłam rodzinę. Kiedy otworzyłam swoje pierwsze konto na Instagramie, zrozumiałam, że to idealne miejsce dla mnie. To niesamowite, że do prowadzenia konta w tym serwisie, mogę wykorzystać tak wiele umiejętności, które doskonaliłam całe życie, a przede wszystkim wytrenowaną latami kreatywność. To dzięki niej tworzę innym Plany na Insta stories czy widea reklamowe, a także jestem mentorem Reels.

Opinie o pracy ze mną

Praca z Asią to sama przyjemność. Dostałam więcej, niż oczekiwałam. Plan rozpisany dosłownie co do najmniejszego szczegółu! Pozwoliło mi to odciążyć głowę i… wpaść na milion innych pomysłów. Polecam każdej osobie, niezależnie od tego, jak bardzo ma rozwinięte konto. Strategiczne myślenie, ciąg zdarzeń i dzięki temu większe zasięgi na stories! Asia uczy o rzeczach, jakich nie znalazłam na żadnym kursie w Polsce. Wideo promocyjne stworzone przez Asię do mojego kursu o MailerLite, podbiło serca odbiorców. Ilość reakcji przekroczyła moje oczekiwania, a ja dzięki temu pewniej sprzedawałam swój produkt.

Joanna Kryger

www.creativevibes.pl

Praca z Asią to jak odkrywanie kolejnych elementów układanki, gdzie coś, co było kiedyś mało interesujące, ponieważ nie znałam jego technicznych, społecznych i biznesowych możliwości, z dnia na dzień staje się coraz bardziej znane, inspirujące, a także dzięki Asi pasjonujące. Jeśli ktoś myśli o rozwoju swojego kanału na IG lub swojej firmy, obowiązkowo powinien najpierw zainwestować we wspólną z Asią podróż po wprowadzeniu do IG. Można robić to samemu, ucząc się na własnych błędach i poświęcając wiele czasu na szukanie poszczególnych odpowiedzi. Pytanie po co tak robić? Jak wybrałam drogę solidnego przygotowania z doświadczonym nauczycielem, a teraz swoją uwagę koncentruję na tym, od czego Joanna zachęca, aby zawsze zaczynać: „Myśl o swoich obserwatorach, o ich potrzebach, oczekiwaniach”. I to moje motto na każdy rozpoczynający się dzień z Instagramem. Serdecznie polecam współpracę z Joanną. Asia ma ogromną wiedzę, jest kreatorem nietuzinkowych pomysłów, inspiracji i ma ogromną zdolność motywowania.

 

Monika Honory

www.monikahonory.pl

Asia jest niezwykle profesjonalna, a przy tym otwarta, co bardzo ułatwia  kontakt. Potrafi słuchać i mam wrażenie, że jej kreatywność nigdy się nie kończy. Korzystając z pełnego pakietu konsultacji, otrzymałam wskazówki dotyczące mojego konta IG, jasny, spersonalizowany plan działania, mnóstwo inspiracji. Asia nagrała dla mnie tutoriale, które „uczą” mnie, jak tworzyć ciekawe filmy. Polecam współpracę, na pewno wrócicie po więcej 🙂 Ja tak zrobiłam!

Aleksandra Kubas

www.iliola.pl

Rozkręć swój biznes i  Instagram z moimi produktami!

 • Jak zrobić fajną relacje na Instagram, jak zacząć mówić do kamery? Jak dodać muzykę na stories?

  Story Box – 300 pomysłów na Insta stories

  110,00 
 • Biznes Reels – 30 rolek w 1 dzień

  370,00 
 • Minikurs-strategiczne Rolki dla Twojego biznesu

  150,00 
 • montaż, montowanie wideo, aplikacja cap Cut, obsługa i funkcje aplikacji

  Twoje pierwsze wideo – edycja CapCut dla początkujących

  220,00 
.

Spersonalizowany Plan na Insta Story

Pomoc dla wszystkich, którym brakuje pomysłów na to, co pokazywać na Insta story, jak połączyć merytorykę i sprzedaż, ze spontaniczną formą pokazywania treści dnia codziennego.

To skrojony na miarę model dynamicznie zaplanowanych insta relacji na tydzień. Szczegółowo rozpisany harmonogram, wraz z opisem techniki i inspiracji na każde story.Ten tygodniowy trening z moim Planem bezpowrotnie odmieni Twoje Insta story, a jego efektem będzie wzrost zaangażowania wśród Twoich obserwatorów oraz zwiększona ilość klientów. Dzięki mojej pomocy, będzie Ci łatwiej samodzielnie tworzyć Insta story, kiedy nasza współpraca wygaśnie.

Ten plan jest dla Ciebie jeśli:

 • publikujesz nieregularnie i nie masz pomysłów na to, co i jak pokazywać na Insta story
 • Twoje Insta story nie budzi zainteresowania obserwatorów
 • Chcesz się nauczyć, jak wykorzystać Insta story do sprzedaży Twoich produktów i usług.

 

NAPISZ DO MNIE

4 + 9 =