Stylowe rolki

Pomysły i tutoriale na stylowe wideo 

dla kobiecej marki osobistej

Chcesz się wyróżnić?

Marzy Ci się tworzenie elektryzujących treści, które zwrócą uwagę potencjalnych klientów i wyróżnią Twoje rolki spośród innych? Chcesz przykuć wzrok widza, a jednocześnie wyglądać profesjonalnie i wzbudzać zaufanie?

Przygotowałam dla Ciebie pomysły i tutoriale, które zainspirują i nauczą Cię, jak tworzyć stylowe rolki i prezentować się w jak najlepszym świetle. Gdy użytkownicy widzą piękne, przemyślane posty na Instagramie, przypisują Twojej marce wiele pozytywnych cech: dokładność, rzetelność, profesjonalizm, sukces. To wszystko zwiększa zaufanie i chęć zakupów u Ciebie. 

Wszystko czego potrzebujesz znajduję się właśnie tutaj!

#UWAGASPOILER

Z moim kursem zaczniesz tworzyć przyciągające oko filmy, na których nie musisz tańczyć, skakać, robić magicznych sztuczek ani nawet mówić. Co więcej, nauczę Cię robić rolki, które nie zabierają wiele czasu w przygotowaniu. Tak, to możliwe! Dzięki moim wskazówkom i tutorialom przygotujesz zapas elektryzujących treści, które pomogą Ci utrzymać regularność postowania.

To wszystko jest osiągalne i właśnie w tym kursie pokażę Ci, jak w domowym zaciszu przygotować odpowiednią scenerię do nagrywania. Przekażę Ci wiele przydatnych wskazówek, które sprawią, że opanujesz nagrywanie pięknych kadrów. Moje inspiracje są idealne dla kobiet, które chcą budować markę osobistą. Część moich propozycji będzie wymagała pokazania Twojego wizerunku, natomiast część nie. To, co przyświecało mi podczas tworzenia tego produktu, to chęć podkreślenia Twoich kompetencji, profesjonalizmu, rzetelności i kreatywności. Nauczysz się estetycznej edycji filmów, które swoim stylem wyróżnią się spośród nieprzemyślanych, pstrokatych i nijakich treści konkurencji. 

Ten kurs nie tylko pomoże Ci wznieść Twoje wideo na wyższy poziom, przyciągać oko, budować wrażenie profesjonalnej marki osobistej, ale także umożliwi Ci stworzenie planu i treści, dzięki którym publikowanie jednej rolki dziennie stanie się dla Ciebie dziecinnie łatwe! 

Jeśli jesteś soloprenerką, to doskonale wiesz, jak wiele różnych obowiązków w ciągu dnia na Tobie spoczywa. Zapewne Twój kalendarz jest zapisany od góry do dołu. Zajmujesz się obsługą klienta, organizacją, sprawami biurowymi i strategicznymi, a i pewnie jeszcze wykonujesz wiele technicznych zadań. Jednym słowem – wykonujesz pracę kilku osób naraz. Gdy brakuje Ci czasu, cierpią Twoje profile społecznościowe. 

Tymczasem stworzenie marki osobistej na Instagramie wymaga strategii, regularności, zaangażowania i spójności. Kluczem do sukcesu są tu:

I

wartościowe treści

I

budowanie relacji z obserwatorami.

Czy musisz codziennie publikować post?

Wiadome jest, że regularne tworzenie treści do mediów społecznościowych zapewnia stały ruch i otwiera wiele możliwości. Dzięki aktywnej obecności z łatwością dotrzesz do swojej grupy docelowej, zbudujesz z nią relacje i zyskasz nowych klientów. 

Jeśli stworzysz wizerunek eksperta, zyskasz zaufanie i zwiększysz szansę na liczne współprace.

Dzięki moim sposobom na planowanie postów z wyprzedzeniem utrzymasz upragnioną systematyczność i niestraszne Ci będą nagłe przeszkody. Za sprawą moich inspiracji będziesz zawsze miała zapas treści, gotowych do opublikowania TU i TERAZ.

3 kroki do skutecznej promocji Twojej marki osobistej w social mediach

1. Zbuduj swoją markę.

I

Aby zacząć sprzedawać na Instagramie, musisz wyznaczyć sobie cel i zbudować swoją markę. Twoja marka powinna odzwierciedlać Twoje wartości, styl życia i estetykę. Tymi elementami również zwrócisz na siebie uwagę klienta. Estetyka Twojego Instagrama może odgrywać większą rolę w niektórych branżach, np. beauty i grafika, a mniejszą w innych, np. zdrowie czy edukacja. Jednak należy pamiętać, że – niezależnie od branży – jeśli chcemy trafić do klienteli premium, to musimy dopasować się do jej poczucia estetyki.  2. Publikuj wartościowe treści

I

Interesujące dla Twojej grupy odbiorczej treści to klucz do sukcesu. Rozwiązuj problemy i spełniaj potrzeby Twojej społeczności. Możesz publikować treści związane z Twoim produktem lub usługą, porady, inspiracje czy wskazówki dotyczące branży. Im bardziej wartościowe treści publikujesz, tym większa szansa, że przyciągniesz potencjalnych klientów.3. Stwórz atrakcyjne wizualnie posty

I

I w tym oto produkcie właśnie zamierzam Cię wesprzeć w tej kwestii.
Zdradzę Ci sekret. Sekret przedsiębiorczej kobiety, zarabiającej 6- i 7-cyfrowe kwoty.
Musisz pamiętać, że atrakcyjność wizualna postu na Instagramie może mieć znaczny wpływ na sprzedaż produktu. Instagram to wizualna platforma społecznościowa, a ludzie korzystają z niej, aby mieć styczność z pięknymi i przyciągającymi uwagę obrazami. Jeśli post jest atrakcyjny wizualnie, może przyciągnąć uwagę większej liczby użytkowników i zintensyfikować ich zainteresowanie produktem. Zasada ta obejmuje zdjęcia, grafiki, a także wideo.

I to właśnie w nagraniach jest ona najtrudniejsza do wykonania.
W tym kursie pokażę Ci, jak w kilka godzin stworzysz estetyczne treści wideo na cały miesiąc.
Zobaczysz, że nawet w domowych warunkach jesteś w stanie wyczarować piękny, atrakcyjny obraz.
Podpowiem Ci krok po kroku, jak nagrać i edytować nagrania, aby wybijały się spośród innych i stanowiły piękną wizytówkę – Twoją i Twojego biznesu. 

Ile to kosztuje?

W tym kursie znajdziesz:

Inspiracje na kadry wideo z Tobą w roli głównej podczas pracy oraz innych czynności związanych z Twoją marką osobistą.

Kreatywne pomysły na ujęcia pokazujące przedmioty związane z Twoją marką osobistą.

Tutoriale estetycznej edycji.

Szkolenie na temat skutecznego planowania i efektywnego nagrywania wielu reels naraz.

Atrakcyjne wizualnie posty przyciągają uwagę użytkowników i sprawiają, że przestają oni scrollować dalej!
A przecież to jest właśnie Twoja szansa! Im więcej osób zobaczy i zapozna się z treścią Twojego przekazu,  tym większa szansa na pozyskanie nowego obserwatora i klienta.

Używając ciekawych kompozycji w zdjęciach i wideo, pokazujesz siebie i swój biznes w jak najlepszym świetle. Atrakcyjne wizualnie posty wzbudzają emocje: pożądanie, chęć działania i ekscytację. To zwiększa zainteresowanie Tobą i Twoim produktem. 

799 zł

Zobacz co mówią
o mnie

Hej! Nazywam się Joanna Klimaszewska

i jestem Insta Coachem

Pomogę Ci wykorzystać Instagram do sprzedaży Twoich produktów i usług, a także do budowania Twojej marki osobistej. Dzięki moim produktom cyfrowym zwiększysz zasięg i zbudujesz zaangażowaną społeczność na Instagramie.

Instagram tworzy idealne warunki do wzbudzania pozytywnych emocji, kreowania historii i komunikacji z grupą odbiorców każdego dnia. Coraz więcej kobiet biznesu online wykorzystuje tę szansę. A Ty? Chyba nie chcesz pozostać w tyle? 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy styl rolek zaproponowanych w kursie nadaje się do mojej branży?

Jestem pewna, że moje inspiracje można zastosować w każdej branży, która wymaga od Ciebie budowania marki osobistej. 

Częstotliwość publikowania rolek będzie zależała bardziej od potrzeb i oczekiwań społeczności aniżeli od tematyki konta czy branży, w której działa Twój biznes.Czy te tutoriale sprawdzą się w moim mało eleganckim stylu i w moich nie do końca instagramowych wnętrzach?

Zaproponowane przeze mnie inspiracje wykorzystasz w każdym wnętrzu, a nawet w terenie. Pokażę Ci przykład, który dostosujesz do swoich możliwości i dam Ci wskazówki, które pozwolą Ci wykonać najlepsze wideo w Twoich aktualnych warunkach. Podam Ci również tanie alternatywy do nagrywania rolek poza domem. 

Podpowiem Ci, jak się ubrać, umalować i nagrać, aby zrobić świetne pierwsze wrażenie. Nie będę zmieniać Twojego stylu, a jedynie inspirować. Czy dowiem się, na jaki temat tworzyć posty?

Ten kurs się skupia na formie przekazywania treści. Jakie to będą treści, zależy od Ciebie i Twojej strategii na rozwój profilu. Nie umiem montować wideo, czy to kurs dla mnie?

Do wszystkich inspiracji dołączone są tutoriale. Nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby wykonać nagrania wg mojego pomysłu. Jeśli natomiast poczujesz, że chciałabyś czegoś więcej lub będzie brakowało Ci podstaw, przez co tutoriale będą mało zrozumiałe, zawsze możesz uzupełnić swoją wiedzę tutorialami dla początkujących “Podstawowa obsługa aplikacji CapCut”. Przy zakupie “Stylowych rolek” dostaniesz na niego 20% zniżki.