Szkoła Mówienia
na Insta story

Masz problem z mówionymi relacjami na Instagramie? Wstydzisz się? Boisz się oceny innych? Nie wiesz jak zacząć i potrzebujesz wsparcia? Chcesz rozwinąć profil, ale przez swoje blokady stoisz w miejscu? 

Ten warsztat jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W bezpiecznych, warsztatowych warunkach, pod opieką psycholożki i trenerki social sellingu i ze wsparciem kameralnej grupy, oswoisz się z mówioną formą insta relacji i w końcu zaczniesz wykorzystywać potencjał INSTA STORY do rozwoju swojego konta i biznesu! 

gotowe pomysly na insta story

 

Najbliższa edycja odbędzie się w dniach

25-27 kwietnia 2022

 

NIE CZEKAJ!

 

W GRUPIE JEST DOSTĘPNYCH TYLKO 10 MIEJSC

 

Zapisz się już dzisiaj, aby nie przegapić okazji do samorozwoju i rozwoju Twojego profilu i biznesu na Instagramie.

 

W Szkole Mówienia na Insta Story wykorzystuję narzędzia, które pozwolą Ci  przepracować bariery.

Sukces uczestniczek pierwszej edycji pokazał stuprocentową skuteczność moich metod.

CO ZMIENI SIĘ PO 3 DNIACH WARSZTATU?

Zwiększysz pewność w pokazywaniu siebie na Insta story

Zaczniesz zdobywać sympatię i zaufanie obserwatorów

Czas spędzony na Instagramie zaczniesz wykorzystywać na Twoją korzyść

Będziesz miała nowe znajome, z którymi będziecie się wspierać nawzajem

Będziesz mieć motywację do publikowania treści na Insta story

Z

Będziesz umiała poradzić sobie z Twoimi blokadami w słabszych chwilach

NIE JESTEŚ JESZCZE PEWNA, CZY MUSISZ POKAZYWAĆ SIĘ NA INSTA STORY? 

Twoje Insta story bez Ciebie:

 • nie przyciąga i nie zwraca uwagi
 • nie spełnia zamierzonych celów
 • nie budzi zaufania
 • obserwatorzy nie mają się z kim utożsamić
 • nie sprzedaje

Insta story  z Tobą:

 • przyciąga osoby
 • jest różnorodne i ciekawe
 • zdobywa zainteresowanie i reakcje
 • pomaga Ci tworzyć relacje
 • wzbudza zaangażowanie i sprzedaje

W tej edycji zapłacisz tylko

359 zł

za 3-dniowy trening!

TO JUŻ OSTATNIA TAKA SZANSA!

SPRAWDŹ HARMONOGRAM

Dzień 1   25 kwietnia

Poniedziałek

 • Otwarcie grupy
 • Udostępnienie materiałów edukacyjnych
 • Zapoznanie

Dzień 2    26 kwietnia

Wtorek

 • 9:30 – 12:00 – warsztat grupowy. Spotkanie na wideo-czacie
 • Ćwiczenia – praca w parach

Dzień 3   27 kwietnia

 Środa

 • 9:30 – 12:00 – warsztat grupowy. Spotkanie na wideo-czacie
 • Ćwiczenia – praca w parach
 • Pierwsze mówione relacje
 • Feedback

SPRAWDŹ CO MÓWIĄ UCZESTNICZKI POPRZEDNICH EDYCJI

Szkoła Mówienia – to ekspresowa i intensywna nauka mówienia na Insta story, która w magiczny sposób sprawia, że po prostu zaczyna się mówić. Asia swoją osobą zadbała o sympatyczną atmosferę, która rozluźniła wszystkie spięte, zawstydzone i zakompleksione dziewczyny. Warsztaty zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Prowadząca Asia wykazała się dużym zaangażowaniem oraz umiejętnością przekazywania wiedzy w formie zrozumiałej dla wszystkich uczestniczek warsztatów Szkoły Mówienia (każdy z nas była na innym poziomie w mówieniu na InstaStory, każdy z innej branży). Podczas warsztatów otrzymaliśmy cenne wskazówki, materiały i linki do dalszego rozwoju naszego mówionego InstaStory. Ogromnym plusem był stały kontakt z Asią, która odpowiadała na każde zadane pytanie, służyła pomocą oraz analizowała dokładnie nasze zadania domowe oraz aktywność na InstaStory. Nie wiem jak się to stało, ale po dwóch latach prowadzenia Instagrama zaczęłam mówić na stories. Ta magiczna moc materiałów, słów, dobrej energii Asi oraz fantastycznych dziewczyn, które poznałam na warsztatach sprawiły, że to wszystko samo się zaczęło dziać na InstaStory. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektami Szkoły Mówienia. Dzięki niej, dostałam nowe spojrzenie na moją dotychczasową pracę z innej perspektywy, poznałam sekrety InstaStory, pokonałam blokadę w mówieniu. Zdecydowanie polecam warsztaty w Szkole Mówienia prowadzone przez Asię wszystkim tym, którzy jeszcze nie mówią na InstaStory. Odkryjecie to coś magicznego, co sprawi, że zaczniecie mówić.

Karolina @jezyk.wloski.na.dobranoc

Jestem już jakiś czas po warsztatach u Asi i muszę się przyznać, że wcześniej byłam bardzo nieśmiała i nie miałam odwagi do pokazywania siebie i mówienia codziennie do moich odbiorców. Dzięki tym warsztatom to się odwróciło o 180 stopni. Jestem odważna i chce mi się mówić! Weszło mi to w nawyk. Dzięki Asi zdobyłam spore umiejętności i polecam ten Warsztat, każdemu, kto się boi. Asia ma ogromną wiedzę nie tylko w technicznych kwestiach, ale i w psychologicznych. Daje tak duże wsparcie, że każdy jest wstanie zrobić swoje pierwsze mówione insta story. Polecam Asię

Agata @codziennie.na.twarzy

KIM JEST PROWADZĄCA?

Asia Klimaszewska –  jestem psycholożką w Social Mediach. Trenuję wszystkie niezbędne umiejętności do rozwijania Twojego biznesu online i marki na Instagramie. Uczę strategii sprzedaży poprzez umiejętne wykorzystanie Twoich zasobów na Insta Story i Reels. Opieram się o metody storytellingu i social sellingu. Dla klientów premium tworzę spersonalizowane Plany na Insta story, dzięki którym moje Klientki zwiększają zasięgi, zaangażowanie i zaufanie wsród obserwatorów, co w niedalekiej przyszłości procentuje zwiększoną sprzedażą. Jestem również mentorką wideo i content creatorką.